Rejony Opiekuńcze

  • Rejony Opiekuńcze Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Kielcach

Sprawy klientów załatwiają pracownicy socjalni Rejonów Opiekuńczych Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Kielcach, właściwych według miejsca zamieszkania wnioskodawcy. Każdemu Rejonowi przypisany jest konkretny obszar miasta.

  • Rejon Opiekuńczy „Śródmieście”
    25-007 Kielce, ul. Kościuszki 25
    tel.: 41 368 07 71
    e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
    kierownik: Jadwiga Soja
    zastępca kierownika: Renata Korczyńska
  • Rejon Opiekuńczy „Szydłówek"
    25-553 Kielce, ul. Miodowa 7
    tel.: 41 362 62 65
    e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
    kierownik: Lilla Gardyńska
    zastępca kierownika: Małgorzata Francuz
  • Rejon Opiekuńczy „KSM”
    25-345 Kielce, ul. Wawrzyńskiej 20
    tel.: 41 369 12 79
    e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
    kierownik: Ewa Kulak
    zastępca kierownika: Anna Możdżeń
  • Rejon Opiekuńczy „Herby”
    25-646 Kielce, ul. 1 Maja 196
    tel.: 41 346 15 45
    e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
    kierownik: Edyta Bieńka
    zastępca kierownika: Małgorzata Terelak
  • Rejon Opiekuńczy „Czarnów”
    25-611 Kielce, ul. Piekoszowska 39
    tel.: 41 366 49 05
    e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
    kierownik: Barbara Kubicka
    zastępca kierownika: Elżbieta Stefańska
  • Rejon Opiekuńczy „Białogon”
    25-363 Kielce, ul. Wesoła 51
    tel.: 41 340 72 60
    e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
    kierownik: Anna Barańska
    zastępca kierownika: Małgorzata Kojacz
  • Rejon Opiekuńczy „Uroczysko”
    25-435 Kielce, ul. Zapolskiej 7
    tel.: 41 331 29 93
    e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
    kierownik: Małgorzata Głębicka
    zastępca kierownika: Monika Małecka
  • Rejon Opiekuńczy „Os. Jagiellońskie”
    25-501 Kielce, ul. Sienkiewicza 68
    tel.: 41 343 16 05
    e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
    kierownik: Monika Błońska
    zastępca kierownika: Beata Kowalczyk
  • Rejon Opiekuńczy „Os. Świętokrzyskie”
    25-323 Kielce, ul. Nowaka Jeziorańskiego 65
    tel.: 41 362 64 50
    e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
    kierownik: Jolanta Łukasiewicz
    zastępca kierownika: Urszula Cieniek
  • Rejon Opiekuńczy ,,Barwinek-Baranówek”
    25-363 Kielce, ul. Wesoła 51, VI piętro, pok. 620-626
    tel.: 41 368 71 59
    e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
    kierownik: Wiesława Drosio
    zastępca kierownika: Elżbieta Lesiak
  • Rejon Opiekuńczy ,,Za Torami”
    25-646 Kielce, ul. 1 Maja 196
    tel.: 41 345 52 43
    e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
    kierownik: Magdalena Pałyga Zomer
    zastępca kierownika: Beata Kogut

 

Godziny pracy Rejonów Opiekuńczych:

  • poniedziałek w godz.: 8:00 - 16:00
  • wtorek - piątek w godz.: 7:30 - 15:30

 

Godziny przyjęć interesantów:

  • poniedziałek w godz.: 8:00 - 10:00 i 14:00 - 16:00
  • wtorek, czwartek, piątek w godz.: 8:00 - 10:00 i 14:00 - 15:30
  • środa - bez przyjęć interesantów (jedynie w sprawach interwencyjnych)

 

Godziny pracy w terenie pracowników socjalnych:

  • poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek w godz.: 10:00 - 14:00

 

Wykaz ulic w mieście Kielce objętych działaniem rejonów opiekuńczych Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Kielcach

Nazwa pełna ulicy

Rejon Opiekuńczy (R. Op.)

1 Maja od nr 54

R. Op. „Herby”

1905 Roku

R. Op. „Białogon”

Agrestowa

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Alabastrowa

R. Op. „Białogon”

Aleja Górników Staszicowskich

R. Op. „Białogon”

Aleja IX Wieków Kielc nr nieparzyste

R. Op. „Szydłówek”

Aleja IX Wieków Kielc nr parzyste

R. Op. „Śródmieście”

Aleja Legionów

R. Op. „Białogon”

Aleja Na Stadion

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Aleja Księdza Jerzego Popiełuszki

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Aleja Solidarności

R. Op. „Szydłówek”

Aleja Jerzego Szajnowicza-Iwanowa

R. Op. „Czarnów”

Aleja Tysiąclecia Państwa Polskiego

R. Op. „Szydłówek”

Aleksandrówka

R. Op. „Białogon”

Generała Władysława Andersa

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Armii Krajowej

R. Op. „Os. Jagiellońskie”

Prezydenta Stefana Artwińskiego

R. Op. „Os. Jagiellońskie”

Artylerzystów

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Astronautów

R. Op. „KSM”

Barczańska

R. Op. „Os. Świętokrzyskie”

Wojciecha Bartosa Głowackiego

R. Op. „Śródmieście”

Barwinek

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Barytowa

R. Op. „Białogon”

Batalionów Chłopskich

R. Op. „Herby”

Króla Stefana Batorego

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Bąkowa

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Generała Józefa Bema

R. Op. „Śródmieście”

Berberysowa

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Generała Zygmunta Berlinga

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Bernardyńska

R. Op. „Białogon”

Beskidzka

R. Op. „Uroczysko”

Bęczkowska

R. Op. „Os. Świętokrzyskie”

Będzińska

R. Op. „Białogon”

Białogońska

R. Op. „Białogon”

Biesak

R. Op. „Białogon”

Bieszczadzka

R. Op. „Uroczysko”

Bitwy nad Bzurą

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Bobrowa

R. Op. „Białogon”

Bobrzańska

R. Op. „Białogon”

Boczna

R. Op. „Białogon”

Bocznica

R. Op. „Białogon”

Bodzentyńska do nr 55

R. Op. „Śródmieście”

Bodzentyńska od nr 56/58

R. Op. „KSM”

Wojciecha Bogusławskiego

R. Op. „Uroczysko”

Bohaterów Warszawy

R. Op. „KSM”

Borowa

R. Op. „Białogon”

Tadeusza Boya-Żeleńskiego

R. Op. „Uroczysko”

Olgi Boznańskiej

R. Op. „Uroczysko”

Józefa Brandta

R. Op. „Uroczysko”

Braterska

R. Op. „Białogon”

Browarna

R. Op. „Białogon”

Bruszniowa

R. Op. „Białogon”

Brzechowska

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Brzoskwiniowa

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Brzozowa

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Bukowa

R. Op. „Szydłówek”

Bursztynowa

R. Op. „Białogon”

Buska

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Cedro Mazur

R. Op. „KSM”

Cedrowa

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Cedzyńska

R. Op. „KSM”

Ceglana

R. Op. „KSM”

Chabrowa

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Tytusa Chałubińskiego

R. Op. „Za Torami”

Charsznicka

R. Op. „Białogon”

Józefa Chełmońskiego

R. Op. „Uroczysko”

Chęcińska

R. Op. „Os. Jagiellońskie”

Chłodna

R. Op. „Białogon”

Chłopska

R. Op. „Białogon”

Hetmana Jana Karola Chodkiewicza

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Fryderyka Chopina

R. Op. „KSM”

Chorzowska

R. Op. „Białogon”

Króla Bolesława Chrobrego

R. Op. „Za Torami”

Cicha

R. Op. „Śródmieście”

Ciekocka

R. Op. „KSM”

Ciepła

R. Op. „Os. Jagiellońskie”

Cisowa

R. Op. „KSM”

Cmentarna

R. Op. „KSM”

Cynkowa

R. Op. „Białogon”

Pułkownika Dionizego Czachowskiego

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Hetmana Stefana Czarnieckiego

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Czarnowska

R. Op. „Śródmieście”

Czernidło

R. Op. „Białogon”

Czerwonego Krzyża

R. Op. „Śródmieście”

Częstochowska

R. Op. „Herby”

Czołgistów

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Mieczysławy Ćwiklińskiej

R. Op. „Uroczysko”

Daleka

R. Op. „KSM”

Daleszycka

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Ignacego Daszyńskiego

R. Op. „Os. Świętokrzyskie”

Pułkownika Stanisława Dąbka

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Dąbrowska

R. Op. „Szydłówek”

Dąbrowszczaków

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Księżniczki Dąbrówki

R. Op. „Czarnów”

Dereniowa

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Dewońska

R. Op. „Czarnów”

Dębowa

R. Op. „Szydłówek”

Diamentowa

R. Op. „Białogon”

Długa

R. Op. „Herby”

Do Modrzewia

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Dobra

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Dobromyśl

R. Op. „Białogon”

Aleksandry Dobrowolskiej

R. Op. „Uroczysko”

Dobrzyńska

R. Op. „KSM”

Dolna

R. Op. „Białogon”

Dolomitowa

R. Op. „Białogon”

Domaniówka

R. Op. „Uroczysko”

Domaszowska od nr 35

R. Op. „KSM”

Domki

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Leszka Drogosza

R. Op. „Białogon”

Księcia Franciszka Ksawerego
Druckiego-Lubeckiego

R. Op. „Białogon”

Duńska

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Duża (Kilińskiego)

R. Op. „Śródmieście”

Adolfa Dygasińskiego

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Dymińska

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Dyrekcji Głównej Górniczej

R. Op. „Białogon”

Działkowa

R. Op. „Za Torami”

Dzielna

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Dzika

R. Op. „Białogon”

Władysława Dzikowskiego

R. Op. „Czarnów”

Józefa Elsnera

R. Op. „Uroczysko”

Ewangelicka

R. Op. „Śródmieście”

Fabryczna

R. Op. „Białogon”

Juliana Fałata

R. Op. „Uroczysko”

Fałdowa

R. Op. „Czarnów”

Folwarczna

R. Op. „KSM”

Fosforytowa

R. Op. „Białogon”

Aleksandra Fredry

R. Op. „Białogon”

Majora Jurija Gagarina

R. Op. „Białogon”

Gajowa

R. Op. „Białogon”

Galenowa

R. Op. „Białogon”

Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego

R. Op. „Uroczysko”

Garbarska

R. Op. „Białogon”

Aleksandra Gierymskiego

R. Op. „Uroczysko”

Giętówka

R. Op. „Białogon”

Gipsowa

R. Op. „Białogon”

Giserska

R. Op. „Białogon”

Gliniana

R. Op. „Herby”

Głęboczka

R. Op. „Szydłówek”

Głogowa

R. Op. „KSM”

Mikołaja Gomółki

R. Op. „Uroczysko”

Przemysława Gosiewskiego

R. Op. „Śródmieście”

Górna

R. Op. „KSM”

Górnicza

R. Op. „Herby”

Grabinów

R. Op. „Białogon”

Graniczna

R. Op. „Herby”

Granitowa

R. Op. „Białogon”

Grenadierów

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Grobla

R. Op. „Białogon”

Grochowa

R. Op. „Czarnów”

Gromadzka

R. Op. „Białogon”

Generała Stefana Grota-Roweckiego

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Artura Grottgera

R. Op. „Uroczysko”

Gruchawka

R. Op. „Herby”

Grunwaldzka

R. Op. „Os. Jagiellońskie”

Grzybowa

R. Op. „Białogon”

Gwarków

R. Op. „Czarnów”

Rafała Hadziewicza

R. Op. „Uroczysko”

Generała Józefa Hauke-Bosaka

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Helenówek

R. Op. „Herby”

Helska

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Herbska

R. Op. „Herby”

Hercyńska

R. Op. „Czarnów”

Hipoteczna

R. Op. „Śródmieście”

Hoża

R. Op. „Za Torami”

Hubalczyków

R. Op. „Herby”

Husarska

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Hutnicza

R. Op. „Białogon”

Iglasta

R. Op. „Herby”

Iłżecka

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Jagiellońska nr 1-55

R. Op. „Za Torami”

Jagiellońska nr 60, 60A, 101, 103, 105

R. Op. „Os. Jagiellońskie”

Jagiellońska nr 76 (DPS)

R. Op. „Białogon”

Króla Władysława Jagiełły
(daw. Henryka Połowniaka)

R. Op. „Czarnów”

Jagodowa

R. Op. „Białogon”

Jałowcowa

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Jana Pawła II

R. Op. „Śródmieście”

Janczarska

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Janowska

R. Op. „Białogon”

Aleksandra Janowskiego

R. Op. „Uroczysko”

Stefana Jaracza

R. Op. „Uroczysko”

Jarońskich

R. Op. „KSM”

Jarząbek

R. Op. „Białogon”

Jarzębinowa

R. Op. „Szydłówek”

Jarzynowa

R. Op. „KSM”

Brunona Jasieńskiego

R. Op. „KSM”

Jaskółcza

R. Op. „Białogon”

Jasna

R. Op. „Herby”

Jaśminowa

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Jaworowa

R. Op. „Szydłówek”

Biskupa Mieczysława Jaworskiego

R. Op. „Os. Świętokrzyskie”

Jeleniowska

R. Op. „Uroczysko”

Jesionowa

R. Op. „Szydłówek”

Jeziorko

R. Op. „Białogon”

Jędrusiów

R. Op. „Białogon”

Jędrzejowska

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Jodłowa

R. Op. „KSM”

Jurajska

R. Op. „Czarnów”

Biskupa Czesława Kaczmarka

R. Op. „Os. Jagiellońskie”

Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego

R. Op. „Szydłówek”

Kaczowa

R. Op. „Herby”

Prezydenta Lecha Kaczyńskiego

R. Op. „Śródmieście”

Karola Henryka Kadena

R. Op. „Białogon”

Biskupa Wincentego Kadłubka

R. Op. „Szydłówek”

Kalcytowa

R. Op. „Białogon”

Kalinowa

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Kamienna

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Kapitulna

R. Op. „Śródmieście”

Karbońska

R. Op. „Czarnów”

Karczówkowska

R. Op. „Os. Jagiellońskie”

Karczunek

R. Op. „Uroczysko”

Karkonoska

R. Op. „Uroczysko”

Mieczysława Karłowicza

R. Op. „KSM”

Karpacka

R. Op. „Uroczysko”

Jana Karskiego

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Jana Kasprowicza

R. Op. „Uroczysko”

Kasztanowa

R. Op. „Uroczysko”

Króla Kazimierza Wielkiego

R. Op. „Czarnów”

Kazimierza Kaznowskiego

R. Op. „Czarnów”

Kąpielowa

R. Op. „Szydłówek”

Jana Kiepury

R. Op. „Uroczysko”

Klecka

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Generała Franciszka Kleeberga

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Zenobiusza Klembowskiego

R. Op. „Białogon”

Generała Tadeusza Klimeckiego

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Klonowa do nr 30

R. Op. „Szydłówek”

Klonowa od nr 32

R. Op. „Uroczysko”

Jana Kochanowskiego

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Kocka

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Oskara Kolberga

R. Op. „Czarnów”

Kolejarzy

R. Op. „Czarnów”

Kolonia

R. Op. „Białogon”

Księdza Hugona Kołłątaja

R. Op. „Białogon”

Księdza Stanisława Konarskiego

R. Op. „KSM”

Konecka

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Kongresowa

R. Op. „Herby”

Marii Konopnickiej

R. Op. „Uroczysko”

Końcowa

R. Op. „Białogon”

Księdza Mikołaja Kopernika

R. Op. „KSM”

Księdza Augustyna Kordeckiego

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Wojciecha Kossaka

R. Op. „Uroczysko”

Kosynierów

R. Op. „Śródmieście”

Generała Tadeusza Kościuszki do nr 18

R. Op. „KSM”

Generała Tadeusza Kościuszki od nr 23-52

R. Op. „Szydłówek”

Sylwestra Kowalczewskiego

R. Op. „Czarnów”

Kozia

R. Op. „Śródmieście”

Krakowska

R. Op. „Białogon”

Kredowa

R. Op. „Czarnów”

Krótka

R. Op. „Herby”

Krucza

R. Op. „Herby”

Kruszcowa

R. Op. „Białogon”

Podporucznika
Zbigniewa Kruszelnickiego "Wilka"

R. Op. „Herby”

Kryształowa

R. Op. „Białogon”

Krzemionkowa

R. Op. „Białogon”

Krzywa

R. Op. „Herby”

Marii Krzyżanowskiej

R. Op. „Uroczysko”

Kujawska

R. Op. „KSM”

Karola Kurpińskiego

R. Op. „Uroczysko”

Janusza Kusocińskiego

R. Op. „Białogon”

Kutnowska

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Kuźników

R. Op. „Białogon”

Kwarciana

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Kwarcytowa

R. Op. „Białogon”

Zygmunta Kwasa

R. Op. „Białogon”

Generała Mariana Langiewicza

R. Op. „Śródmieście”

Laskowa

R. Op. „Białogon”

Lecha

R. Op. „Czarnów”

Legnicka

R. Op. „KSM”

Leszczyńska

R. Op. „KSM”

Leśna

R. Op. „Śródmieście”

Leśniówka

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Samuela Bogumiła Lindego

R. Op. „Herby”

Lisia

R. Op. „Herby”

Lisowczyków

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Litewska

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Franciszka Loefflera

R. Op. „Uroczysko”

Lotnicza

R. Op. „Szydłówek”

Lubelska

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Lubiczna

R. Op. „Herby”

Lubrzanka

R. Op. „KSM”

Łagowska

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Łanowa

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Łazy

R. Op. „Herby”

Łąkowa

R. Op. „Os. Jagiellońskie”

Króla Władysława Łokietka

R. Op. „Za Torami”

Łopianowa

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Łopuszniańska

R. Op. „Białogon”

Łotewska

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Łódzka

R. Op. „Herby”

Łukowa

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Łysogórska

R. Op. „KSM”

Natalii Machałowej

R. Op. „Białogon”

Machnowicka

R. Op. „Białogon”

Generała Stanisława Maczka

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Magazynowa

R. Op. „Uroczysko”

Mahometańska

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Malachitowa

R. Op. „Białogon”

Jacka Malczewskiego

R. Op. „Uroczysko”

Władysława Maleckiego

R. Op. „Uroczysko”

Hilarego Mali

R. Op. „Czarnów”

Malików

R. Op. „Czarnów”

Malinowa

R. Op. „KSM”

Florentyny Malskiej

R. Op. „Uroczysko”

Mała

R. Op. „Śródmieście”

Mała Zgoda

R. Op. „Śródmieście”

Małopolska

R. Op. „KSM”

Bolesława Markowskiego

R. Op. „Uroczysko”

Marmurowa

R. Op. „Białogon”

Marszałkowska
(daw. Stanisława Toporowskiego) do nr 43

R. Op. „Szydłówek”

Marszałkowska
(daw. Stanisława Toporowskiego) od nr 49

R. Op. „Uroczysko”

Masłowska

R. Op. „Uroczysko”

Edmunda Massalskiego

R. Op. „Czarnów”

Maślana

R. Op. „Os. Jagiellońskie”

Jana Matejki

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Mazurska

R. Op. „KSM”

Mąchocka

R. Op. „KSM”

Mechaników

R. Op. „Białogon”

Edwarda Meissnera

R. Op. „Czarnów”

Piotra Michałowskiego

R. Op. „Białogon”

Adama Mickiewicza

R. Op. „Śródmieście”

Miechowska

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Miedziana

R. Op. „Herby”

Romualda Mielczarskiego

R. Op. „Os. Jagiellońskie”

Księcia Mieszka I

R. Op. „Czarnów”

Miła

R. Op. „Za Torami”

Mineralna

R. Op. „Białogon”

Miodowa

R. Op. „Szydłówek”

Konstantego Miodowicza

R. Op. „Śródmieście”

Mleczna

R. Op. „Os. Jagiellońskie”

Młoda

R. Op. „Za Torami”

Młyńska

R. Op. „Białogon”

Modlińska

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Heleny Modrzejewskiej

R. Op. „Uroczysko”

Modrzewiowa

R. Op. „Uroczysko”

Andrzeja Frycza Modrzewskiego

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Mokra

R. Op. „Białogon”

Monte Cassino

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Gustawa Morcinka

R. Op. „KSM”

Morelowa

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Mostowa

R. Op. „Szydłówek”

Na Ługach

R. Op. „Białogon”

Nad Wizną

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Nałęczów

R. Op. „Białogon”

Zofii Nałkowskiej

R. Op. „Uroczysko”

Napękowska

R. Op. „KSM”

Narciarska

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Biskupa Adama Naruszewicza

R. Op. „Za Torami”

Narwicka

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Nastole

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Niecała

R. Op. „Śródmieście”

Niestachowska

R. Op. „KSM”

Niewachlowska

R. Op. „Herby”

Niska

R. Op. „Szydłówek”

Norweska

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Cypriana Kamila Norwida

R. Op. „Uroczysko”

Zygmunta Noskowskiego

R. Op. „Uroczysko”

Nowa

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Jana Nowaka-Jeziorańskiego

R. Op. „Os. Świętokrzyskie”

Nowowiejska

R. Op. „Szydłówek”

Nowy Świat

R. Op. „Szydłówek”

Oboźna

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Obrońców Westerplatte

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Obrzeżna

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Oficerska

R. Op. „Herby”

Ogrodowa

R. Op. „Śródmieście”

Okólnik

R. Op. „Białogon”

Okrężna

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Stefana Okrzei

R. Op. „Szydłówek”

Oksywska

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Olkuska

R. Op. „Białogon”

Karola Olszewskiego

R. Op. „Herby”

Ołowiana

R. Op. „Białogon”

Opatowska

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Marii Opielińskiej

R. Op. „Os. Jagiellońskie”

Opoczyńska

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Władysława Orkana

R. Op. „Uroczysko”

Orla

R. Op. „Śródmieście”

Orląt Lwowskich

R. Op. „Os. Świętokrzyskie”

Orzechowa

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Elizy Orzeszkowej

R. Op. „Uroczysko”

Osobna

R. Op. „Białogon”

Otrocz

R. Op. „KSM”

Owocowa

R. Op. „Śródmieście”

Owsiana

R. Op. „Os. Jagiellońskie”

Ignacego Paderewskiego

R. Op. „Śródmieście”

Pakosz

R. Op. „Białogon”

Pallotyńska

R. Op. „Białogon”

Pancerna

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Panoramiczna

R. Op. „Śródmieście”

Pańska

R. Op. „Białogon”

Parkowa

R. Op. „Os. Jagiellońskie”

Jana Chryzostoma Paska

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Patrol

R. Op. „Białogon”

Pawia

R. Op. „Herby”

Mojżesza Pelca

R. Op. „Śródmieście”

Permska

R. Op. „Czarnów”

Peryferyjna

R. Op. „Uroczysko”

Petyhorska

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Piaseczny Dół

R. Op. „Herby”

Piaski Małe

R. Op. „Uroczysko”

Piaski nad Rzeką

R. Op. „Uroczysko”

Piaskowa

R. Op. „KSM”

Piastowska

R. Op. „Czarnów”

Piekoszowska

R. Op. „Czarnów”

Pienińska

R. Op. „Uroczysko”

Piesza

R. Op. „Uroczysko”

Pietraszki

R. Op. „Białogon”

Rotmistrza Witolda Pileckiego

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Marszałka Józefa Piłsudskiego

R. Op. „Os. Świętokrzyskie”

Pińczowska

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Piotrkowska

R. Op. „Śródmieście”

Księdza Grzegorza Piramowicza

R. Op. „Za Torami”

Pirytowa

R. Op. „Białogon”

Majora Jana Piwnika "Ponurego"

R. Op. „Herby”

Piwowarska

R. Op. „Uroczysko”

Plac Artystów

R. Op. „Śródmieście”

Plac Karczówka-Klasztor

R. Op. „Białogon”

Plac Konstytucji 3 Maja

R. Op. „Śródmieście”

Plac Stanisława Moniuszki

R. Op. „Śródmieście”

Plac Najświętszej Maryi Panny

R. Op. „Śródmieście”

Plac Niepodległości

R. Op. „Śródmieście”

Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego

R. Op. „Białogon”

Plac Świętego Stanisława Biskupa

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Plac Świętego Wojciecha

R. Op. „Śródmieście”

Plac Wolności

R. Op. „Śródmieście”

Plac Zamkowy

R. Op. „Śródmieście”

Planty

R. Op. „Śródmieście”

Emilii Plater

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Plażowa

R. Op. „Białogon”

Pocieszka

R. Op. „Szydłówek”

Pod Telegrafem

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Podgórska

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Podhalańska

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Podklasztorna do nr 77

R. Op. „Os. Jagiellońskie”

Podklasztorna od nr 78

R. Op. „Białogon”

Podlasie

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Podleśna

R. Op. „Białogon”

Podwalna

R. Op. „Herby”

Poleska

R. Op. „KSM”

Poligonowa

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Polna

R. Op. „Szydłówek”

Południowa

R. Op. „Os. Jagiellońskie”

Pomorska

R. Op. „KSM”

Księcia Józefa Poniatowskiego

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Poprzeczna

R. Op. „Herby”

Posłowicka

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Powstania Styczniowego

R. Op. „KSM”

Północna

R. Op. „Os. Świętokrzyskie”

Pradło

R. Op. „Białogon”

Praussów

R. Op. „Czarnów”

Jadwigi Prendowskiej

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Prochownia

R. Op. „KSM”

Prosta do nr 39

R. Op. „Śródmieście”

Prosta od nr 50

R. Op. „KSM”

Bolesława Prusa

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Przechodnia

R. Op. „Szydłówek”

Przecznica

R. Op. „Szydłówek”

Przegony

R. Op. „Białogon”

Przejazd

R. Op. „Herby”

Przelot

R. Op. „Szydłówek”

Przemysłowa

R. Op. „Herby”

Przęsłowa

R. Op. „Herby”

Walerego Przyborowskiego

R. Op. „Os. Świętokrzyskie”

Przygodna

R. Op. „Herby”

Przyłogi

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Ptasia

R. Op. „Białogon”

Jerzego Bogumiła Puscha

R. Op. „Czarnów”

Mariana Raciborskiego

R. Op. „Czarnów”

Radiowa

R. Op. „Szydłówek”

Radlińska

R. Op. „KSM”

Radomska

R. Op. „Os. Świętokrzyskie”

Radostowa

R. Op. "KSM"

Kapitana Władysława Raginisa

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Rajtarska

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Rakowska

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Mikołaja Reja

R. Op. „Szydłówek”

Robotnicza

R. Op. „Herby”

Rolna

R. Op. „KSM”

Romualda

R. Op. „KSM”

Rozmarynowa

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Równa

R. Op. „Śródmieście”

Różana

R. Op. „Os. Jagiellońskie”

Ludomira Różyckiego

R. Op. „Uroczysko”

Rumiankowa

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Rybna

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Rynek

R. Op. „Śródmieście”

Rzeczna

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Rzepichy

R. Op. „Czarnów”

Rzeszowska

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Sabinówek

R. Op. „Szydłówek”

Sadowa

R. Op. „Śródmieście”

Jana Samsonowicza

R. Op. „Uroczysko”

Sandomierska

R. Op. „KSM”

Saperów

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Seminaryjska do nr 17

R. Op. „Śródmieście”

Seminaryjska od nr 18

R. Op. „KSM”

Sędziszowska

R. Op. „Białogon”

Siedmiu Źródeł

R. Op. „Białogon”

Sieje

R. Op. „Uroczysko”

Henryka Sienkiewicza

R. Op. „Śródmieście”

Sienna

R. Op. „Os. Jagiellońskie”

Generała Władysława Sikorskiego

R. Op. „Os. Świętokrzyskie”

Silniczna

R. Op. „Śródmieście”

Skalista

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Leona Skibińskiego

R. Op. „Białogon”

Skibowa

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Składowa

R. Op. „Śródmieście”

Marii Skłodowskiej-Curie

R. Op. „Herby”

Księdza Ignacego Jana Skorupki

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Skowronki

R. Op. „Białogon”

Skrajna

R. Op. „Herby”

Skrzetlewska

R. Op. „Herby”

Sławkowska

R. Op. „Białogon”

Słoneczna

R. Op. „Os. Jagiellońskie”

Juliusza Słowackiego

R. Op. „Śródmieście”

Kazimierza Smolaka

R. Op. „Herby”

Franciszka Smuglewicza

R. Op. „Uroczysko”

Króla Jana III Sobieskiego

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Sokola

R. Op. „Herby”

Solna

R. Op. „Śródmieście”

Ludwika Solskiego

R. Op. „Uroczysko”

Pułkownika Mariana Sołtysiaka "Barabasza"

R. Op. „Białogon”

Sosnowa

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Sowia

R. Op. „Herby”

Spacerowa

R. Op. „Śródmieście”

Spokojna

R. Op. „Śródmieście”

Spółdzielcza

R. Op. „KSM”

Stacyjna

R. Op. „Białogon”

Leopolda Staffa

R. Op. „Uroczysko”

Stara

R. Op. „Szydłówek”

Stare Sieje

R. Op. „Uroczysko”

Starodomaszowska do nr 34

R. Op. „Szydłówek”

Starogórska

R. Op. „Os. Świętokrzyskie”

Starowapiennikowa

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Starowiejska

R. Op. „Czarnów”

Stefana Starzyńskiego

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Księdza Stanisława Staszica

R. Op. „Śródmieście”

Stawki

R. Op. „Czarnów”

Stokowa

R. Op. „Os. Jagiellońskie”

Stolarska

R. Op. „Herby”

Maksymiliana Strasza

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Andrzeja Struga

R. Op. „Uroczysko”

Strycharska

R. Op. „Herby”

Studencka

R. Op. „Szydłówek”

Studziankowska

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Studzienna

R. Op. „Szydłówek”

Wita Stwosza

R. Op. „Uroczysko”

Jana Styki

R. Op. „Uroczysko”

Sucha

R. Op. „Białogon”

Majora Henryka Sucharskiego

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Sudecka

R. Op. „Uroczysko”

Sukowska

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Sybiraków

R. Op. "KSM"

Sylurska

R. Op. „Czarnów”

Generała Bolesława Szareckiego

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Szczecińska

R. Op. „KSM”

Wojciecha Szczepaniaka

R. Op. „Białogon”

Szczygla

R. Op. „Herby”

Józefa Szermentowskiego

R. Op. „Szydłówek”

Szklana

R. Op. „Herby”

Szkolna

R. Op. „Os. Jagiellońskie”

Szpitalna

R. Op. „Szydłówek”

Szwedzka

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Szwoleżerów

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Szybowcowa

R. Op. „Os. Świętokrzyskie”

Szydłówek Dolny

R. Op. „Uroczysko”

Szydłówek Górny

R. Op. „Uroczysko”

Karola Szymanowskiego

R. Op. „KSM”

Księdza Piotra Ściegiennego
od nr 63 i wszystkie parzyste

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Księdza Piotra Ściegiennego
nieparzyste do nr 49

R. Op. „Śródmieście”

Ślazy

R. Op. „Białogon”

Śląska

R. Op. „KSM”

Ślichowicka

R. Op. „Herby”

Ślusarska

R. Op. „Białogon”

Jana i Jędrzeja Śniadeckich

R. Op. „Śródmieście”

Średnia

R. Op. „Herby”

Świerczyńska

R. Op. „Os. Świętokrzyskie”

Świerkowa

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Świętego Leonarda

R. Op. „Śródmieście”

Świętego Pawła

R. Op. „Os. Świętokrzyskie”

Świętego Rafała Kalinowskiego

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Świętego Stanisława Kostki

R. Op. „KSM”

Świętej Barbary

R. Op. „Białogon”

Świętej Weroniki

R. Op. „Herby”

Świętojańska

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Świętokrzyska

R. Op. „Szydłówek”

Tarasowa

R. Op. „Białogon”

Targowa

R. Op. „Szydłówek”

Tarnowska

R. Op. „KSM”

Hetmana Jana Tarnowskiego

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Tartaczna

R. Op. „Herby”

Tatarska

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Tatrzańska

R. Op. „Uroczysko”

Tektoniczna

R. Op. „Czarnów”

Pułkownika Józefa Teligi

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Tobrucka

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Topolowa do nr 20

R. Op. „Szydłówek”

Topolowa od nr 21

R. Op. „Uroczysko”

Towarowa

R. Op. „Herby”

Transportowców

R. Op. „Herby”

Generała Romualda Traugutta

R. Op. „Herby”

Triasowa

R. Op. „Czarnów”

Trzuskawicka

R. Op. „Białogon”

Tujowa

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Turystyczna

R. Op. „Uroczysko”

Juliana Tuwima

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Ułańska

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Admirała Józefa Unruga

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Urzędnicza

R. Op. „Os. Jagiellońskie”

Ustronie

R. Op. „Białogon”

Wapiennikowa

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Warkocz

R. Op. „KSM”

Warszawska do nr 16

R. Op. „Śródmieście”

Warszawska
nr parzyste od 146 do 176
nr nieparzyste od 157

R. Op. „Uroczysko”

Warszawska nr parzyste od nr 180

R. Op. „Os. Świętokrzyskie”

Warszawska od nr 20 do nr 111

R. Op. „Szydłówek”

Warzywna

R. Op. „KSM”

Ludwiki Wawrzyńskiej

R. Op. „KSM”

Wąsosz

R. Op. „Białogon”

Wesoła

R. Op. „Śródmieście”

Weterynaryjna

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Wiejska

R. Op. „KSM”

Wielkopolska

R. Op. „KSM”

Wierzbowa

R. Op. „Szydłówek”

Wikaryjska

R. Op. „KSM”

Wincentego z Kielc

R. Op. „Uroczysko”

Winnicka

R. Op. „KSM”

Wiosenna

R. Op. „Szydłówek”

Wiślicka

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Wiśniowa

R. Op. „Szydłówek”

Wincentego Witosa

R. Op. „Uroczysko”

Włoszczowska

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Włoszka

R. Op. „KSM”

Wodna

R. Op. „Białogon”

Wojewódzka

R. Op. „Szydłówek”

Wojska Polskiego do nr 41

R. Op. „Śródmieście”

Wojska Polskiego od nr 80

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Wolbromska

R. Op. „Białogon”

Wójtostwo

R. Op. „Białogon”

Wronia

R. Op. „Herby”

Wróbla

R. Op. „Herby”

Zygmunta Wróblewskiego

R. Op. „KSM”

Wrzosowa

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Wschodnia

R. Op. „KSM”

Wspólna

R. Op. „Śródmieście”

Wybraniecka

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Wydryńska

R. Op. „KSM”

Wygoda

R. Op. „Herby”

Wygon

R. Op. „Białogon”

Wysoka

R. Op. „KSM”

Stanisława Wyspiańskiego

R. Op. „Uroczysko”

Wystawowa

R. Op. „Herby”

Za Torem

R. Op. „Białogon”

Za Walcownią

R. Op. „Białogon”

Zacisze

R. Op. „Śródmieście”

Zagnańska do nr 66

R. Op. „Herby”

Zagnańska od nr 95

R. Op. „Uroczysko”

Zagonowa

R. Op. „Białogon”

Zagórska

R. Op. „KSM”

Zagrabowicka

R. Op. „Białogon”

Zagrodowa

R. Op. „Białogon”

Zakładowa

R. Op. „Herby”

Zakopiańska

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Zakręt

R. Op. „Białogon”

Zalesie

R. Op. „Białogon”

Zamenhofa

R. Op. „Uroczysko”

Zamknięta

R. Op. „Białogon”

Zamkowa

R. Op. „Śródmieście”

Zamojska

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Zamość

R. Op. „Herby”

Józefa Zaorskiego

R. Op. „Białogon”

Gabrieli Zapolskiej

R. Op. „Uroczysko”

Zapomniana

R. Op. „Os. Jagiellońskie”

Zastawie

R. Op. „Herby”

Zaścianek

R. Op. „Białogon”

Zbożowa

R. Op. „KSM”

Zdrojowa

R. Op. „KSM”

Zgoda

R. Op. „Śródmieście”

Zgórska

R. Op. „Białogon”

Tomasza Zielińskiego

R. Op. „KSM”

Zielna

R. Op. „KSM”

Zimna

R. Op. „Os. Jagiellońskie”

Złota

R. Op. „Śródmieście”

Emilii Znojkiewiczowej

R. Op. „Uroczysko”

Zwierzyniecka

R. Op. „KSM”

Źródłowa

R. Op. „KSM”

Żabia

R. Op. „Śródmieście”

Żelazna

R. Op. „Śródmieście”

Żelaznogórska

R. Op. „Herby”

Stefana Żeromskiego

R. Op. „Śródmieście”

Żniwna

R. Op. „KSM”

Żołnierzy Wyklętych

R. Op. „Herby”

Żółkiewskiego

R. Op. „Os. Barwinek-Baranówek”

Księdza Antoniego Żrałka

R. Op. „Białogon”

Żurawia

R. Op. „Herby”

Żwirowa

R. Op. „Białogon”

Żytnia

R. Op. „Śródmieście”

Wojciecha Żywnego

R. Op. „Uroczysko”

Źródło: http://www.um.kielce.pl/poznajmiasto/spis-ulic/

Opracowanie:
Dział ds. Doradztwa Metodycznego i Sprawozdawczości
25-363 Kielce, ul. Wesoła 51
tel.: +48 41 340 72 74, +48 790 598 970

Współpraca:
Dział Spraw Pracowniczych i Organizacyjnych
Dział Świadczeń z Funduszu Alimentacyjnego

Stan na dzień: 23-11-2016 r.