Serdecznie witamy na stronie Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Kielcach.
Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi formami naszej działalności świadczonymi na rzecz osób potrzebujących. Tu znajdziecie Państwo wszelkie informacje, wskazówki i porady.

 

Konkurs „Laur Wolontariatu” 2017

Wolontariat przy Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Kielcach w partnerstwie z Regionalnym Centrum Wolontariatu i Diecezjalnym Centrum Wolontariatu ogłaszają XII edycję konkursu dla najaktywniejszych wolontariuszy - „Laur Wolontariatu”.

Gala wolontariatu odbędzie się w hotelu Best Western Grand Hotel Kielce przy ul. Sienkiewicza 78, Kielce, Grand Meeting Center, wejście od ul.Panoramicznej podczas której zostaną ogłoszone wyniki konkursu Laur Wolontariatu. Jak co roku konkurs jest organizowany w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Wolontariusza ustanowionego w 1986 r. przez Organizację Narodów Zjednoczonych.

W związku z tym, jeżeli znasz osoby, które jako wolontariusze wspomagały osoby potrzebujące, organizacje oraz instytucje lub przyczyniały się dobroczynnie do rozwoju naszego regionu, to masz okazję do publicznego podziękowania im za ofiarowaną pomoc.


Zgłoszeń wolontariuszy do konkursu mogą dokonywać organizacje pozarządowe, grupy samopomocowe, instytucje państwowe, samorządowe, przedsiębiorstwa, które realizują program wolontariatu pracowniczego, osoby prywatne korzystające z pomocy wolontariuszy.

Kandydatów do konkursu należy zgłaszać na formularzu dostępnym na stronach internetowych organizatorów listownie, osobiście, pocztą elektroniczną do właściwego ze względu na teren działania wolontariuszy Centrum Wolontariatu, bądź przez formularz internetowy na stronie laurwolontariatu.pl do dnia 24 listopada 2017 roku.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas Świętokrzyskiej Gali Wolontariatu 5 grudnia 2017 roku o godz. 17:00 w Filharmonii Świętokrzyskiej, w trakcie której wręczone zostaną Laury Wolontariatu.

 

Więcej informacji:

  • na stronie laurwolontariatu.pl
  • Wiktor Tutaj: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 881 521 639
  • Damian Zegadło: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 664 031 039
  • Magdalena Kowalska: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 536 926 808

 

Formularze do pobrania:

Lp.

Nazwa pliku


1.


Regulamin konkursu 2017

2.


Formularz zgłoszeniowy 2017