Serdecznie witamy na stronie Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Kielcach.
Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi formami naszej działalności świadczonymi na rzecz osób potrzebujących. Tu znajdziecie Państwo wszelkie informacje, wskazówki i porady.

 

XII Kampania społeczna „Biała wstążka”

 

Prezydent Miasta Kielce i Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Kielcach serdecznie zapraszają mieszkańców Kielc na uroczystą inaugurację XII Kampanii społecznej „Biała wstążka”, realizowanej pod hasłem: „Senior kocham, lubię, szanuję, nie biję”, która odbędzie się 26 listopada 2018 roku w godz. 1013 w Kieleckim Centrum Kultury w Kielcach, Plac Moniuszki 2B (duża scena).

Rejestracja uczestników spotkania od godziny 9:30.

Zapoznaj się:

 

21 listopada - Dzień Pracownika Socjalnego

 

Konkurs „Świętokrzyscy Burzyciele Barier”

 

Miejski  Ośrodek  Pomocy  Rodzinie w Kielcach informuje, że Oddział Świętokrzyski Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w Kielcach po raz kolejny organizuje Konkurs „Świętokrzyscy Burzyciele Barier”, którego celem jest m.in. zmiana postaw społecznych wobec osób niepełnosprawnych, promowanie i nagradzanie działań związanych z likwidacją barier architektonicznych.

W bieżącym roku przewidziane zostały trzy kategorie konkursowe:

  1. „Łatwy dostęp”,
  2. „Skuteczna komunikacja”,
  3. „Przyjaciel Osób Niepełnosprawnych”.

Zachęcamy do zgłaszania kandydatów do Konkursu na formularzu, będącym załącznikiem do Regulaminu Konkursu w terminie do 16 listopada 2018 r.

Zapoznaj się:

Lp.

Nazwa pliku

1.

Regulamin Konkursu „Świętokrzyscy Burzyciele Barier”

2.

Regulamin Konkursu „Świętokrzyscy Burzyciele Barier”