Serdecznie witamy na stronie Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Kielcach.
Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi formami naszej działalności świadczonymi na rzecz osób potrzebujących. Tu znajdziecie Państwo wszelkie informacje, wskazówki i porady.

 

„Sobotnie warsztaty familijne” w Muzeum Narodowym

Muzeum Narodowe w Kielcach i Studio Ruchu „Mięta” zachęcają do wakacyjnej aktywności dzieci i rodziców w dniach 8 lipca – 26 sierpnia 2017 roku w ramach akcji „Poczuj miętę do sztuki”.


Więcej…

 

„Odkryj Kielce” - wycieczki autokarowe do stolicy województwa świętokrzyskiego

Urząd Miasta Kielce wraz z Oddziałem Świętokrzyskim PTTK w Kielcach rozpoczął działania promujące walory turystyczno-krajoznawcze Kielc wśród kuracjuszy z Buska-Zdroju oraz Solca-Zdroju. Podstawowym elementem promocji jest organizacja szeregu wycieczek krajoznawczych do stolicy województwa świętokrzyskiego. Oferta skierowana jest do wszystkich kuracjuszy przebywających na turnusach w Busku-Zdroju oraz Solcu-Zdroju. Wycieczki mają formę wizyty studyjnej, w trakcie której każdy z uczestników zapoznaje się z bogatą ofertę turystyczną miasta. Realizacja wizyt studyjnych organizowana jest w każdą sobotę w okresie lipiec - październik 2017 r.

 

Więcej…

 

Wakacje z Muzeum Historii Kielc

Muzeum Historii Kielc w ramach akcji „Wakacje z muzeum” zaprasza na czterodniowe warsztaty wakacyjne pod hasłem „Być żołnierzem w Kielcach”.  Zapisy potrwają do piątku 7 lipca 2017 r. Jeszcze w lipcu w siedzibie muzeum odbędą się 2 spotkania muzealne.

 

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Kielcach zaprasza do zapoznania się ze szczegółami warsztatów pn. „Być żołnierzem w Kielcach” organizowanych przez Muzeum Historii Kielc.


Więcej…