Serdecznie witamy na stronie Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Kielcach.
Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi formami naszej działalności świadczonymi na rzecz osób potrzebujących. Tu znajdziecie Państwo wszelkie informacje, wskazówki i porady.

 

Projekt „Praca-Kariera-Sukces”

Fundacja Challenge Europe oraz HDA-CENTRUM SZKOLENIA, DORADZTWA FINANSOWEGO I BIZNESU Hubert Durlik zapraszają osoby niezatrudnione powyżej 29 roku życia zamieszkujące na terenie miasta Kielce lub powiatu kieleckiego do udziału w szkoleniach zawodowych i stażach w ramach projektu „Praca-Kariera-Sukces”. Weź udział w projekcie!

 

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Kielcach zaprasza do zapoznania się ze szczegółami projektu „Praca-Kariera-Sukces”.

 

Więcej…

 

Twoja krew darem życia

Krew to lek, którego nie można niczym zastąpić, dlatego Honorowi Dawcy Krwi są potrzebni przez cały rok. Jednak latem zapotrzebowanie na krew ulega znacznemu zwiększeniu. Jest to spowodowane migracją dawców i częstszymi wypadkami drogowymi oraz brakiem uczniów szkół, którzy w ciągu roku regularnie oddają krew. Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielcach zaprasza do podzielenia się tym bezcennym darem życia.

 

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Kielcach zachęca do zapoznania się z ideą ogólnopolskiej kampanii społecznej „Twoja krew, moje życie”, w której uczestniczy Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielcach.


Więcej…

 

Konkursu PFRON „Otwarte Drzwi”

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych ogłasza XIV edycję Ogólnopolskiego pn. „Otwarte Drzwi” na najlepsze prace prace dyplomowe, które swoją tematyką obejmują zagadnienia związane z rehabilitacją lub niepełnosprawnością w wymiarze zdrowotnym, zawodowym czy społecznym. Prace można nadsyłać do 7 sierpnia 2017 r.

 

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Kielcach zaprasza do zapoznania się ze szczegółami XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Otwarte Drzwi”.

 

Więcej…