Serdecznie witamy na stronie Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Kielcach.
Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi formami naszej działalności świadczonymi na rzecz osób potrzebujących. Tu znajdziecie Państwo wszelkie informacje, wskazówki i porady.

 

23 czerwca - Dzień Ojca

 

Dzień Ojca - to święto, mające na celu wyrażenie szacunku i wdzięczności ojcom. W Polsce tatusiowie obchodzą swoje święto od 1965 roku. W tym dniu warto sprawić swojemu tacie niespodziankę i złożyć życzenia. Najpiękniejsze życzenia, to oczywiście te złożone osobiście.

Zobacz:


Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Kielcach w Dniu Ojca składa wszystkim ojcom moc najserdeczniejszych życzeń.

 

Święto Kielc 2017

„Kielce w ruchu” - pod takim hasłem będzie się odbywać tegoroczne „Święto Kielc”, które odbędzie się w dniach 23-25 czerwca. W trakcie wydarzenia, w plenerze, zaprezentują się zarówno przedstawiciele różnych sportów, jak i kilkanaście szkół tańca. Wiele będzie się też działo w siedzibach kieleckich instytucji. Koordynator - Wzgórze Zamkowe, który wspólnie z Kieleckim Teatrem Tańcem odpowiada za stronę organizacyjną, zapowiada wiele atrakcji dla mieszkańców i gości. Muzyczną gwiazdą Święta Kielc będzie zespół T.Love. Wystąpi także zespół Weekend oraz znany radomski raper Kękę.

 

Zapoznaj się programem wydarzenia:

 

Program Wspierania Rodziny 2017-2019

 

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Kielcach realizujący zadania pomocy społecznej miasta na prawach powiatu wdraża „Program Wspierania Rodziny i Rozwoju Pieczy Zastępczej dla Miasta Kielce na lata 2017-2019”.

Celem Programu jest zaplanowanie i podjęcie działań w zakresie pomocy rodzinom naturalnym przeżywającym różnego typu trudności zakłócające lub uniemożliwiające prawidłowe wypełnianie podstawowych funkcji oraz wspieranie rozwoju systemu pieczy zastępczej. Stanowi on odpowiedź na zmieniające się potrzeby i oczekiwania rodzin, a także na bieżące i planowane zmiany w organizacji pieczy zastępczej.

 

Zapoznaj się: