Serdecznie witamy na stronie Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Kielcach.
Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi formami naszej działalności świadczonymi na rzecz osób potrzebujących. Tu znajdziecie Państwo wszelkie informacje, wskazówki i porady.

 

30 maja - Dzień Rodzicielstwa Zastępczego

 

Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej - Elżbieta Rafalska, z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego, składa podziękowanie wszystkim rodzinom, które z niezwykłym oddaniem i zaangażowaniem w wychowanie dzieci w rodzinnej pieczy zastępczej dają wzór pełnej poświęcenia obywatelskiej postawy. Życzy wszystkim tworzącym rodziny zastępcze, rodzinne domy dziecka oraz placówki rodzinne, a także instytucjom działającym na rzecz rodzicielstwa zastępczego, sukcesów i satysfakcji w niesieniu pomocy dzieciom.

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Kielcach dołącza się do życzeń - wszystkiego najlepszego!

 

XII Świętokrzyski Jarmark Agroturystyczny

Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego oraz Muzeum Wsi Kieleckiej zapraszają na „XII Świętokrzyski Jarmark Agroturystyczny”, który odbędzie się 4 czerwca 2017 r. w Parku Etnograficznym w Tokarni.

W programie imprezy znajdzie się Giełda Agroturystyczna „Swojskie Klimaty – Świętokrzyskie Smaki”, podczas której będzie można spróbować wiele produktów i potraw regionalnych przygotowanych przez kilkadziesiąt kół gospodyń wiejskich i stowarzyszeń agroturystycznych. Na scenie zagrają zespoły folklorystyczne i folkowe, a o godzinie 17:00 wystąpi gwiazda polskiej muzyki tanecznej: Zenon Martyniuk z zespołem.


Więcej…

 

26 maja - Dzień Matki