Serdecznie witamy na stronie Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Kielcach.
Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi formami naszej działalności świadczonymi na rzecz osób potrzebujących. Tu znajdziecie Państwo wszelkie informacje, wskazówki i porady.

 

Nowa siedziba Warsztatu Terapii Zajęciowej

17 września 2018 odbyło się uroczyste otwarcie nowej siedziby Warsztatu Terapii Zajęciowej przy ul. Krzemionkowej 1 w Kielcach.

Warsztat Terapii Zajęciowej powstał w 1993 roku jako pierwszy w Kielcach, a drugi w województwie przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym Nr 2, ul. Kryształowa 6.

Od stycznia 2008 roku WTZ jest prowadzony przez Dom Pomocy Społecznej im. Św. Brata Alberta w Kielcach. Obecnie dzięki przychylności oraz wsparciu Prezydenta Miasta Kielce i Rady Miasta Kielce warsztat otrzymał nową siedzibę przy ul. Krzemionkowej 1 w budynku Szkoły Podstawowej Nr 31.

Więcej…

 

Rekrutacja młodzieży do OHP 2018/2019

Świętokrzyska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Kielcach zaprasza młodzież, która chce zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz uzupełnić wykształcenie.


Więcej…

 

Targi Pracy na Rynku w Kielcach

W środę, 12 września 2018 na Rynku w Kielcach po raz trzeci i zarazem ostatni w tym roku odbędą się plenerowe Targi Pracy. Targi rozpoczną się o godzinie 11:00 i potrwają do 13:30.

Wydarzenie organizowane jest przez Miejski Urząd Pracy w Kielcach pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Wojciecha Lubawskiego.


Więcej…