Serdecznie witamy na stronie Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Kielcach.
Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi formami naszej działalności świadczonymi na rzecz osób potrzebujących. Tu znajdziecie Państwo wszelkie informacje, wskazówki i porady.

 

Nowy harmonogram Szkoły dla Rodziców i Wychowawców

 

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Kielcach serdecznie zaprasza do uczestnictwa w zajęciach i do zapoznania się z nowym harmonogramem zajęć Szkoły dla Rodziców i Wychowawców na rok 2018.

 

Więcej…

 

mKDR - mobilna Karta Dużej Rodziny

Masz już Kartę Dużej Rodziny w formie tradycyjnej (plastikowej) i chcesz korzystać z Karty Dużej Rodziny na smartfonie?

Aby móc zalogować się do aplikacji mKDR i wyświetlić swoją Kartę Dużej Rodziny, konieczne jest złożenie wniosku o przyznanie elektronicznej formy Karty.

Możesz to zrobić w dwojaki sposób:

  • za pośrednictwem Portalu Informacyjno-Usługowego Emp@tia łatwo i szybko, nie wychodząc z domu, albo
  • udając się do Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Kielcach, ul. Studzienna 2, pok. 11

Dokładne informacje znajdziesz tutaj.

Zobacz w  Internetowej Telewizji Kielce

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej przygotowało we współpracy z Polską Wytwórnią Papierów Wartościowych S.A. aplikację mKDR, w której możesz wyświetlić swoją Kartę Dużej Rodziny.


Więcej…

 

Dzienny Dom Opieki Medycznej zaprasza

Dzienny Dom Opieki Medycznej Caritas w Kielcach zaprasza osoby zamieszkałe w Kielcach i gminach ościennych do skorzystania z bezpłatnej opieki specjalistycznej przeznaczonej dla osób zwłaszcza powyżej 65 r. z. (z ograniczoną sprawnością), które w ciągu ostatnich 12 miesięcy były hospitalizowane i które otrzymały od 40 do 65 pkt. w skali Barthel (sporządzonej przez pielęgniarkę środowiskową).

 

Więcej…