Serdecznie witamy na stronie Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Kielcach.
Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi formami naszej działalności świadczonymi na rzecz osób potrzebujących. Tu znajdziecie Państwo wszelkie informacje, wskazówki i porady.

 

Program wyrównywania różnic między regionami III

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Kielcach informuje, że w dniu 18.07.2018 r. została podpisana umowa pomiędzy Gminą Kielce a Państwowym Funduszem Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w sprawie realizacji „Programu wyrównywania różnic między regionami III”.

Zgodnie z podpisaną Umowa zostaną przekazane do Gminy Kielce dodatkowe środki na refundację kosztów wyposażenia stanowisk pracy dla osób niepełnosprawnych oraz na dotacje dla osób niepełnosprawnych na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

 

Więcej…

 

„Dobry Start” już od lipca

„Dobry Start” to 300 zł wsparcia wypłacanego raz w roku wszystkim uczniom. To inwestycja w edukację polskich dzieci. Pomoc może trafić do ponad 4,6 mln uczniów. Wnioski można złożyć już od 1 lipca.


Więcej…

 

Święto Kielc 2018

„Niepodległość! Kielce 1918-2018” - pod takim hasłem odbędzie się tegoroczne Święto Kielc. Impreza organizowana będzie w dniach 22-24 czerwca 2018.

 

Więcej…