Serdecznie witamy na stronie Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Kielcach.
Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi formami naszej działalności świadczonymi na rzecz osób potrzebujących. Tu znajdziecie Państwo wszelkie informacje, wskazówki i porady.

 

Seniorzy aktywni dla Kielc – Kielce przyjazne seniorom

Zmiany demograficzne, społeczne i zdrowotne zachodzące w naszym społeczeństwie powodują dynamiczny wzrost liczby ludności w wieku powyżej 60 roku życia.

Starzenie się społeczeństw nie należy traktować jako problem demograficzny lecz jako wyzwanie współczesności, także dla polityki społecznej – czytamy we wstępie do Kieleckiego Programu Senioralnego na lata 2018-2022 przyjętego uchwałą Nr LVI/1262/2018 z 17 maja 2018 r.

Zapoznaj się:

Kielecki Program Senioralny na lata 2018-2022 „Seniorzy aktywni dla Kielc – Kielce przyjazne seniorom”, Kielce 17 maja 2018


Polityka Senioralna Miasta Kielce, Kielce 2018

 

Spotkanie integracyjne dla seniorów i osób niepełnosprawnych

Prezydent Miasta Kielce zaprasza seniorów i osoby niepełnosprawne na spotkanie integracyjne, które odbędzie się 4 października 2018 o godz. 10 przy Domu Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II w Kielcach, ul. Jagiellońska 76

 

Statuetki Prezydenta Miasta Kielce za osiągnięcia w pracy na rzecz potrzebujących

Statuetki przyznawane przez Prezydenta Miasta Kielce za osiągnięcia w pracy na rzecz potrzebujących już po raz szesnasty otrzymali pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Kielcach.

 

Więcej…