Serdecznie witamy na stronie Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Kielcach.
Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi formami naszej działalności świadczonymi na rzecz osób potrzebujących. Tu znajdziecie Państwo wszelkie informacje, wskazówki i porady.

 

XIV Internetowa Giełda Pracy

Wychodząc naprzeciw potrzebom lokalnego rynku pracy Wojewódzki Urząd Pracy, Powiatowy Urząd Pracy i Miejski Urząd Pracy w Kielcach podjęły się zorganizowania kolejnej – już czternastej w naszym regionie: Internetowej Giełdy Pracy (IGP) w dniach 18 - 20 września 2017 r.

 

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Kielcach zaprasza do zapoznania się ze szczegółami XIV Internetowej Giełdy Pracy.


Więcej…

 

Szkoła dla Rodziców i Wychowawców

Specjalistyczna Placówka Wsparcia Dziennego „Azyl” w Kielcach przy ul. Kołłątaja 4, 25-715 Kielce zaprasza 21 września 2017 r. na godz. 17:00 na spotkanie organizacyjne wszystkich rodziców i wychowawców, którzy chcą doskonalić swoje kompetencje wychowawcze.

 

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Kielcach serdecznie zaprasza do uczestnictwa w zajęciach i do zapoznania się z harmonogramem zajęć Szkoły dla Rodziców i Wychowawców na rok 2017.

 

Więcej…

 

Ty też możesz pomóc! Zostań dawcą szpiku!

16 sierpnia 2017 r. ruszyła kampania społeczna Fundacji DKMS „Pomożesz? Bo możesz. Masz to w genach!”, która będzie trwała do połowy września. Kluczowym celem akcji jest edukowanie społeczeństwa i pokazanie jak w prosty i nieinwazyjny sposób można pomóc drugiemu człowiekowi ratując jego życie. Bohaterami kampanii są Hania i Piotr, którzy dzięki własnej historii i doświadczeniom udowadniają słuszność i istotę idei dawstwa szpiku.

 

Ty też możesz pomóc! Zostań dawcą szpiku!


Więcej…