Serdecznie witamy na stronie Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Kielcach.
Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi formami naszej działalności świadczonymi na rzecz osób potrzebujących. Tu znajdziecie Państwo wszelkie informacje, wskazówki i porady.

 

Wakacje z Wojewódzkim Urzędem Pracy

 

Jeśli chcesz poznać siebie, swoje predyspozycje zawodowe, nauczyć się prezentować własne atuty w rozmowie z innymi, przyjdź na warsztaty do Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Kielcach. Na młodzież szkolną i akademicką w poniedziałki, środy i piątki czekają doradcy zawodowi oraz psycholog, którzy pomogą zaplanować ścieżkę kariery.

 

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Kielcach zaprasza do zapoznania się ze szczegółami prowadzonych konsultacji przez Wojewódzki Urząd Pracy w Kielcach.


Więcej…

 

„Wakacyjne zabawy z językiem”

Language House Szkoła Językowa w Kielcach, w okresie letnich wakacji, zaprasza dzieci i młodzież na bezpłatne zajęcia z języka angielskiego pod nazwą „Wakacyjne zabawy z językiem”, których celem, oprócz zdobywania przez uczestników umiejętności językowych, będzie również udział we wspaniałej zabawie pod okiem lektorów języków obcych.

 

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Kielcach zaprasza do zapoznania się ze szczegółami oferty „Wakacyjne zabawy z językiem” proponowanej przez Language House Szkołę Językową w Kielcach.


Więcej…

 

Wakacje z Energetycznym Centrum Nauki KPT

Eksperymentowanie na wystawie, w plenerze oraz w laboratorium, ciekawe warsztaty i zabawy w Energetycznym Ogrodzie – te i wiele innych atrakcji przygotowało dla dzieci i młodzieży, w okresie letnim Energetyczne Centrum Nauki Kieleckiego Parku Technologicznego. Warsztaty rozpoczynają się z początkiem lipca.

 

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Kielcach zaprasza do zapoznania się z atrakcjami, jakie na wakacje przygotowało Energetyczne Centrum Nauki Kieleckiego Parku Technologicznego.


Więcej…