Serdecznie witamy na stronie Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Kielcach.
Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi formami naszej działalności świadczonymi na rzecz osób potrzebujących. Tu znajdziecie Państwo wszelkie informacje, wskazówki i porady.

 

SOW zmienia siedzibę od 1 czerwca 2018

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Kielcach informuje, że Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie od 1 czerwca 2018 zmienia siedzibę.

Nowe biuro mieścić się będzie w budynku Nidy przy ul. Wesołej 51, I piętro, sektor C, pokoje 113–122. Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

 

Zobacz pełne dane adresowe:

 

Dzień Dziecka w Kielcach

„Kielce – Raj dla Dzieci” to wieloletnie założenie promujące atrakcje oraz wydarzenia turystyczno-kulturalne, dedykowane rodzinom z dziećmi, zachęcające do odwiedzenia Miasta Kielce oraz atrakcji gmin wchodzących w skład Kieleckiego Obszaru Funkcjonalnego. Oferta to przede wszystkim atrakcje unikalne i charakterystyczne dla Kielc i sąsiadujących gmin. Inauguracja projektu „Kielce – Raj dla dzieci” będzie miała miejsce w długi czerwcowy weekend. Kielce i sąsiednie gminy zapraszają turystów oraz mieszkańców na weekend pełen atrakcji.

31 maja 2018 na Rynku pierwszy koncert w Kielcach zagra zespół Małe TGD. Dzień później na kieleckiej Kadzielni czarować będzie Alicja w Krainie Czarów – wyjątkowo piękny spektakl Kieleckiego Teatru Tańca.


Więcej…

 

Koncert zespołu Małe TGD

W ramach 4-dniowego wydarzenia pn. „Kielce - Raj dla Dzieci” Urząd Miasta Kielce zaprasza na wyjątkowy koncert skierowany zwłaszcza do rodzin z dziećmi. 31 maja 2018 na Rynku w Kielcach o godz. 18 wystąpi zespół MAŁE TGD. Jest to dziecięca sekcja działającego już od 35 lat zespołu TGD - najpopularniejszego pop-gospelowego chóru w Polsce. W ubiegłym roku zespół wydał debiutancką płytę „Góry do góry”. Repertuar stworzyli Kamila Pałasz (solistka TGD) oraz Piotr Nazaruk (dyrygent TGD, muzyk A. M. Jopek). Wstęp wolny.