Serdecznie witamy na stronie Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Kielcach.
Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi formami naszej działalności świadczonymi na rzecz osób potrzebujących. Tu znajdziecie Państwo wszelkie informacje, wskazówki i porady.

 

„Kocham, więc badam!” - w Kielcach

Fundacja „Słoneczna Przyszłość” wraz z Galerią Echo w Kielcach zapraszają w dniach 23 - 24 września 2017 r. w Kielcach na bezpłatne badania USG dzieci.

 

Więcej…

 

VIII Międzynarodowe Targi Rowerowe

VIII Międzynarodowe Targi Rowerowe Kielce Bike-Expo, które odbędą się w dniach 21 - 23 września 2017 r. zapowiadają się rekordowo.

Wielkie spotkanie branży rowerowej Kielce Bike–Expo już po raz ósmy rozpoczyna się w Targach Kielce. Najnowocześniejszy sprzęt, akcesoria i mnóstwo rynkowych nowości zaprezentują już wkrótce w Kielcach wystawcy z całego świata. Podczas najbliższej edycji swoją ofertę zaprezentuje 250 wystawców z 12 krajów, takich jak: Bułgaria, Chiny, Czechy, Finlandia, Holandia, Niemcy, Pakistan, Polska, Słowacja, Tajwan, Wielka Brytania, czy  Włochy. Ekspozycja zajmie 11 tysięcy metrów kwadratowych, czyli wszystkie 7 hal kieleckiego ośrodka wystawienniczo-kongresowego.

Więcej informacji:

 

Projekt „Aktywizacja? Podejmuję wyzwanie!”

Fundacja Challenge Europe zaprasza do udziału w projekcie „Aktywizacja? Podejmuję wyzwanie!” osoby niezatrudnione, powyżej 29. roku życia i mieszkające na terenie województwa świętokrzyskiego? Weź udział w projekcie.

 

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Kielcach zaprasza do zapoznania się ze szczegółami projektu „Aktywizacja? Podejmuję wyzwanie!”.


Więcej…