Serdecznie witamy na stronie Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Kielcach.
Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi formami naszej działalności świadczonymi na rzecz osób potrzebujących. Tu znajdziecie Państwo wszelkie informacje, wskazówki i porady.

 

Bezpłatne szkolenia dla mieszkańców Kielc w ramach projektu „E-kompetencje bez barier”

Grafika: http://e-kompetencje.wmzdz.pl/

Miasto Kielce, Miejski Urząd Pracy w Kielcach i Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Kielcach w ramach projektu „E-kompetencje bez barier” zapraszają na bezpłatne szkolenia z zakresu kompetencji cyfrowych dla 264 mieszkańców miasta Kielce, którzy ukończyli 25 lat.

 

Więcej…

 

Świętokrzyskie Anioły Dobroci 2018

3 października 2018 w Teatrze im. Stefana Żeromskiego w Kielcach obył się już po raz 14 finał plebiscytu Świętokrzyski Anioł Dobroci.

Tego rocznym laureatem w kategorii zespołowej został Ośrodek Wsparcia Dziennego dla Osób Chorych na Alzheimera Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Kielcach przy al. Legionów 5, unikatowa w skali województwa i kraju placówka świadcząca profesjonalną pomoc dla osób z chorobą Alzheimera.
Ośrodek powstał w 2008 r. w odpowiedzi na potrzeby mieszkańców naszego miasta, wspiera opiekunów i członków rodzin osób z chorobą Alzheimera, w całości finansowany jest ze środków budżetu miasta Kielce.

 

Więcej…

 

Nowy numer Biuletynu „Razem”

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Kielcach zaprasza do zapoznania się z treścią nowego numeru Biuletynu „Razem”.

Wszystkie numery dostępne są w zakładce: