Serdecznie witamy na stronie Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Kielcach.
Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi formami naszej działalności świadczonymi na rzecz osób potrzebujących. Tu znajdziecie Państwo wszelkie informacje, wskazówki i porady.

 

Rekrutacja młodzieży do OHP 2018/2019

Świętokrzyska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Kielcach zaprasza młodzież, która chce zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz uzupełnić wykształcenie.


Więcej…

 

Targi Pracy na Rynku w Kielcach

W środę, 12 września 2018 na Rynku w Kielcach po raz trzeci i zarazem ostatni w tym roku odbędą się plenerowe Targi Pracy. Targi rozpoczną się o godzinie 11:00 i potrwają do 13:30.

Wydarzenie organizowane jest przez Miejski Urząd Pracy w Kielcach pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Wojciecha Lubawskiego.


Więcej…

 

„Calineczka” w ramach akcji „Kielce dla Syrii”

We wtorek, 11 września 2018 o godzinie 8:30, 11:00 oraz 13:30 w Kieleckim Centrum Kultury odbędą się pokazy spektaklu pt. „Calineczka”, przygotowanego przez nauczycieli i rodziców uczniów ze Szkoły Podstawowej Nr 8 w Kielcach.

Obejrzy je niemal 2 tysiące uczniów kieleckich szkół podstawowych. Dochód z przedstawienia zostanie w całości przekazany na cel „Akcji – pomoc dla dzieci z Syrii ofiary wojny”. Jest to kolejna odsłona akcji „Kielce dla Syrii”, która rozpoczęła się w maju bieżącego roku.


Więcej…