Serdecznie witamy na stronie Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Kielcach.
Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi formami naszej działalności świadczonymi na rzecz osób potrzebujących. Tu znajdziecie Państwo wszelkie informacje, wskazówki i porady.

 

Kielecka Rada Seniorów

 

W naszym mieście ma powstać Kielecka Rada Seniorów. Będzie reprezentować mieszkańców tej grupy wiekowej, wspierać różne przedsięwzięcia do niej adresowane. Jej skład ma być piętnastoosobowy. Będzie powoływana na czteroletnią kadencję, przy czym działalność pierwszej Rady zakończy się wraz z upływem kadencji obecnej Rady Miasta. Ogłoszony przez prezydenta Kielc nabór kandydatów rozpoczyna się 20 października i potrwa do 30 listopada 2017 r.

Formularze, które trzeba wypełnić, dostępne są na stronie:

 

Więcej…

 

Zostań rodzicem zastępczym

Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego zaprasza do udziału w 11. edycji akcji Wojewody Świętokrzyskiego pod nazwą „Potrzebuję rodziców od zaraz”, której celem jest pozyskanie kandydatów do prowadzenia zastępczych form wychowania rodzinnego (takich jak rodziny zastępcze), a także przekazanie informacji o możliwościach i sposobach prowadzenia tego typu opieki.


Więcej…

 

Kielce Biegają 2017

Prezydent Miasta Kielce zaprasza do udziału w IX edycji biegu w ramach akcji „Kielce Biegają”, który odbędzie  się w dniu 21 października 2017 r. w Parku Miejskim w Kielcach, start o godz. 10:00.

 

Więcej…