Serdecznie witamy na stronie Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Kielcach.
Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi formami naszej działalności świadczonymi na rzecz osób potrzebujących. Tu znajdziecie Państwo wszelkie informacje, wskazówki i porady.

 

Bajkowe wakacje w Pacanowie

Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie zaprasza najmłodszych do wspólnej wakacyjnej zabawy do końca lipca 2017 r. Każdego dnia na dzieci czekają ciekawe warsztaty, projekcje filmów, gry oraz zajęcia sportowe.


Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Kielcach zaprasza do zapoznania się ze szczegółami akcji
„Bajkowe wakacje!” prowadzonej przez Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie.

 

Więcej…

 

„Sportowe Wakacje 2017” na pływalniach MOSiR

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kielcach zaprasza na „Sportowe Wakacje 2017”.

W ramach akcji dzieci i młodzież do 18. roku życia, za okazaniem legitymacji szkolnej mogą bezpłatnie korzystać z pływalni krytych w Kielcach: DELFIN, FOKA, ORKRA I JURAJSKA w ustalonych godzinach. Dla chętnych przygotowano również zajęcia z nauki pływania.

 

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Kielcach zaprasza do zapoznania się ze szczegółami akcji „Sportowe Wakacje 2017” prowadzonej przez MOSiR Kielce.

 

Zapoznaj się:

 

Rekrutacja uzupełniająca do nowych oddziałów przedszkolnych

Wydział Edukacji, Profilaktyki i Pożytku Publicznego Urzędu Miasta Kielce informuje, że w dniach 03.07.2017 r. - 14.07.2017 r. odbędzie się rekrutacja uzupełniająca do nowych oddziałów przedszkolnych przy Szkole Podstawowej nr 31 (Kielce, ul. Krzemionkowa 1) oraz przy Szkole Podstawowej nr 34 (Kielce, ul. Naruszewicza 16).

 

Więcej…