Serdecznie witamy na stronie Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Kielcach.
Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi formami naszej działalności świadczonymi na rzecz osób potrzebujących. Tu znajdziecie Państwo wszelkie informacje, wskazówki i porady.

 

„Dzień Wolontariusza w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Kielcach”

Dzień Wolontariusza

3 lutego 2016 roku obchodziliśmy „Dzień Wolontariusza w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Kielcach”.

W imieniu Sekcji ds. Wolontariatu MOPR dziękujemy wszystkim i każdemu z osobna: naszym darczyńcom, sponsorom tego wydarzenia i partnerom za wsparcie naszych działań oraz promocję pięknej idei wolontariatu.

Więcej…

 

Zaproszenie na Dzień Wolontariusza

"Dzień Wolontariusza” to spotkanie, które będzie okazją do świętowania trzeciej rocznicy działalności wolontaryjnej w naszym Ośrodku. Wolontariusze MOPR podejmują działania na rzecz dzieci, młodzieży, osób samotnych, starszych, niepełnosprawnych i chorych, a także aktywnie uczestniczą w przedsięwzięciach podejmowanych przez Miasto Kielce.

Serdecznie zapraszamy wolontariuszy wraz z rodzinami, darczyńców i przyjaciół działań wolontaryjnych do wspólnego świętowania „Dnia Wolontariusza Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Kielcach”.

 

Zaproszenie

W dniu 26.01.2016 r. (wtorek) o godz. 15.00 w Ośrodku Wsparcia Dziennego dla Osób Chorych na  Alzheimera przy Al. Legionów 5 w Kielcach odbędzie się spotkanie w ramach grupy wsparcia na temat: „Dogoterapia jako forma terapii u osoby chorej na Alzheimera”.

Spotkanie poprowadzi pani Ewelina Bujak - Instruktor Dogoterapii / Kynoterapii, Instruktor Szkolenia Psów.
Towarzyszyć jej będzie suczka Amber.