Serdecznie witamy na stronie Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Kielcach.
Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi formami naszej działalności świadczonymi na rzecz osób potrzebujących. Tu znajdziecie Państwo wszelkie informacje, wskazówki i porady.

 

Dzień Dziecka z „Alicją w Krainie Czarów”

Z okazji Dnia Dziecka Kielce proponują podróż do zaczarowanego świata baśni oraz bujanie w obłokach nieba rozciągniętego nad największym polskim amfiteatrem.

W dniu 1 czerwca o godz. 18:30 nastąpi otwarcie bram Amfiteatru Kadzielnia dające początek nowatorskiemu przedsięwzięciu Kieleckiego Teatru Tańca, jakim jest zaprezentowanie fanom widowisk artystycznych największego formatu familijnego spektaklu tanecznego pt.: „Alicja w Krainie Czarów” na scenie outdoorowej.


Więcej…

 

Program Oddłużeniowy

 

Dnia 24 kwietnia 2018 roku Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Kielcach (MOPR) oraz Miejski Zarząd Budynków w Kielcach (MZB) rozpoczynają realizację kolejnego Programu oddłużeniowego.

Program skierowany jest do osób i rodzin, zamieszkujących w lokalach stanowiących zasób Miasta, tj. w mieszkaniach socjalnych lub mieszkaniach komunalnych.

Druki wniosków o umorzenie  zaległości za korzystanie z  lokalu mieszkalnego można pobrać w MZB przy ul. Paderewskiego 20 w Punkcie Obsługi Klienta (pokój nr 2) oraz w Sekretariacie. Wypełnione wnioski należy składać w terminie 6 miesięcy od 24 kwietnia 2018 roku w ww. miejscach w MZB przy ul. Paderewskiego 20.


Więcej…

 

Zgłoś się na wolontariat!