Serdecznie witamy na stronie Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Kielcach.
Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi formami naszej działalności świadczonymi na rzecz osób potrzebujących. Tu znajdziecie Państwo wszelkie informacje, wskazówki i porady.

 

XIV Internetowa Giełda Pracy

Wychodząc naprzeciw potrzebom lokalnego rynku pracy Wojewódzki Urząd Pracy, Powiatowy Urząd Pracy i Miejski Urząd Pracy w Kielcach podjęły się zorganizowania kolejnej – już czternastej w naszym regionie: Internetowej Giełdy Pracy (IGP) w dniach 18 - 20 września 2017 r.

 

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Kielcach zaprasza do zapoznania się ze szczegółami XIV Internetowej Giełdy Pracy.


Więcej…

 

Złóż wniosek o 500+ drogą elektroniczną

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej informuje, że składanie wniosków o wsparcie 500+ drogą elektroniczną jeszcze łatwiejsze. Do dotychczasowych banków, które umożliwiają swoim klientom zakładanie profilu zaufanego, dołączyły kolejne. Dzięki profilowi zaufanemu można złożyć wniosek o świadczenie 500+ i inne formy wsparcia bez wychodzenia z domu.

Od 1 sierpnia można składać wnioski o świadczenie wychowawcze z rządowego programu „Rodzina 500 plus”, a także o świadczenia rodzinne i świadczenia z funduszu alimentacyjnego na nowy okres świadczeniowy. Jeden, wspólny termin, z początkiem którego można składać wnioski o te formy wsparcia, został wprowadzony z myślą o wygodzie rodzin.

 

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Kielcach zaprasza do zapoznania się ze szczegółami związanymi ze składaniem wniosku o 500+ drogą elektroniczną.

 

Więcej…

 

Szkoła dla Rodziców i Wychowawców

Specjalistyczna Placówka Wsparcia Dziennego „Azyl” w Kielcach przy ul. Kołłątaja 4, 25-715 Kielce zaprasza 21 września 2017 r. na godz. 17:00 na spotkanie organizacyjne wszystkich rodziców i wychowawców, którzy chcą doskonalić swoje kompetencje wychowawcze.

 

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Kielcach serdecznie zaprasza do uczestnictwa w zajęciach i do zapoznania się z harmonogramem zajęć Szkoły dla Rodziców i Wychowawców na rok 2017.

 

Więcej…