Serdecznie witamy na stronie Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Kielcach.
Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi formami naszej działalności świadczonymi na rzecz osób potrzebujących. Tu znajdziecie Państwo wszelkie informacje, wskazówki i porady.

 

Międzynarodowy Dzień Mediacji 2018

W dniach 15-19 października 2018 w Sądzie Okręgowym w Kielcach i Sądach Rejonowych w obszarze właściwości Sądu Okręgowego w Kielcach, będzie obchodzony „Tydzień Mediacji” oraz „Międzynarodowy Dzień Mediacji”, przypadający na dzień 18 października 2018 roku.

W związku z powyższym, w poszczególnych dniach tygodnia w budynku Sądu Okręgowego w Kielcach przy ul. Sienkiewicza 5 oraz w Sądach Rejonowych okręgu kieleckiego dyżury będą pełnili: mediatorzy, koordynatorzy ds. mediacji z okręgu Sądu Okręgowego w Kielcach.

Zapoznaj się:

 

 

Międzynarodowy Dzień Walki z Ubóstwem 2018

17 października 2018 obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Walki z Ubóstwem.

W tym dniu dla wyrażenia sprzeciwu wobec biedy, wykluczenia społecznego i łamania praw człowieka organizatorzy zapraszają do wzięcia udziału w uroczystościach i w spotkaniu, które odbędzie się o godz. 12 przy Płycie Praw Człowieka znajdującej się w Kielcach przy ulicy Sienkiewicza (tuż przed wejściem do tunelu pod dworcem PKP).

Zapoznaj się:

Program obchodów Międzynarodowego Dnia Walki z Ubóstwem, Kielce 2018

 

Bezpłatne szkolenia dla mieszkańców Kielc w ramach projektu „E-kompetencje bez barier”

Grafika: http://e-kompetencje.wmzdz.pl/

Miasto Kielce, Miejski Urząd Pracy w Kielcach i Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Kielcach w ramach projektu „E-kompetencje bez barier” zapraszają na bezpłatne szkolenia z zakresu kompetencji cyfrowych dla 264 mieszkańców miasta Kielce, którzy ukończyli 25 lat.

 

Więcej…