Serdecznie witamy na stronie Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Kielcach.
Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi formami naszej działalności świadczonymi na rzecz osób potrzebujących. Tu znajdziecie Państwo wszelkie informacje, wskazówki i porady.

 

Kampania społeczna pt. „Moczeniu nocnemu powiedz: Dobranoc!”.

Jeśli Twoje dziecko ukończyło 5 rok życia oraz regularnie moczy się w nocy  – nie zwlekaj, nie ignoruj problemu! Przyjdź i skorzystaj z bezpłatnej porady lekarza specjalisty!

Stowarzyszenie Uronef – Nasze Dzieci zaprasza rodziców z dzieckiem moczącym się w nocy na bezpłatne konsultacje lekarskie w ramach kampanii społecznej
pt. „Moczeniu nocnemu powiedz: Dobranoc!”.

Więcej…

 

ŚWIĘTO KIELC 26 - 28 czerwca 2015 roku

W bieżącym roku Święto Kielc odbędzie się w dniach 26-28 czerwca. Na kielczan czekają rozmaite koncerty, spektakle uliczne, imprezy plenerowe, warsztaty artystyczne, wystawy, pikniki rodzinne. Tegorocznym koordynatorem Święta Kielc jest Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, stąd motywem przewodnim przedsięwzięcia będzie myśl „Życie to jest teatr”.

Więcej…

 

Spotkanie edukacyjne dla rodziców dzieci z problemem moczenia nocnego

W dniu 24. 06. 2015 r. (środa), godz. 15.30 w Hotelu "Tęczowy Młyn" w Kielcach ul. Zakładowa 4 /sala Światło, parter/ odbędzie się spotkanie edukacyjne dla rodziców dzieci z problemem moczenia nocnego organizowane przez Stowarzyszenie Uronef - Nasze Dzieci w ramach społecznej kampanii edukacyjnej pt. "Moczeniu nocnemu powiedz: Dobranoc!".

Spotkanie ma na celu zwiększenie wiedzy rodziców na temat moczenia nocnego u dzieci, diagnostyki, sposobów leczenia oraz oraz właściwych metod postępowania z dzieckiem zmagającym się z problemem.

Uczestnicy spotkania będą mieli możliwość bezpłatnej konsultacji z lekarzami specjalistami zajmującymi się moczeniem nocnym oraz psychologiem.

Więcej…